60 YILDAN FAZLA
TECRÜBE

4000’den fazla ürün çeşidi ile yurtiçi ve yurtdışı yedek parça hizmeti vermekteyiz

Online MağazaBize Ulaşın

Harvest Trading

OEM kalitesinde DONGHUA tarım makinesi zincirlerini keşfedin. DONGHUA, biçerdöverler ve yuvarlak balya makineleri için geniş bir zincir yelpazesi sunmaktadır. DONGHUA biçerdöver ve yuvarlak balya makinesi zincirleri, ağır kullanıma dayanacak ve size işi bitirmek için ihtiyaç duyduğunuz güveni verecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Zincir gereksinimleriniz ne olursa olsun sizin için doğru çözüme sahibiz. DONGHUA zincirlerine güvenin ve makinelerinizin verimliliğini ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarın. Bugün çevrimiçi mağazamızdan sipariş verin ve DONGHUA zincirlerimizin dayanıklılığına ve verimliliğine kendinizi ikna edin.

60 Yıldan Fazla İş Tecrübesi
5250 m² Kapalı Alan
11000 m² Açık Alan
5000 Ürün Çeşiti
Önceliğimiz Müşterilerimiz!

Tüm birimlerimizle, tüketicilerimizin ve yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım içerisinde oluruz.

İnsan Kaynağımız

Bilim, birlik, başarı meşalemizin ışığında; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağımızın en önemli değerlerimizden biri olduğuna inanırız.

Operasyonel Mükemmeliyetçiliğimiz

Operasyonel mükemmellik anlayışımızın temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, tanımlı iş yapma sistematiği, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemlerimiz oluşturur. Çeviklik temel yetkinliklerimizdendir.

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem veririz.