İnşaat ve Yapı Endüstrisi

Birleşik Krallık İnşaat endüstrisinde kullanılan ekipmanın düzenli bakımı, onarım ve bakım maliyetlerini en aza indirmeye, arıza süresini azaltmaya ve ekipman ömrünü uzatmaya yardımcı olan önemli bir katkı faktörüdür.

İnşaat sektörüne tedarik edilen zincir, çeşitli malzeme ve yüzeylerde mevcuttur:

Korozyon direnci – agresif koşulların neden olduğu korozyona karşı korumak için.

Ağır Hizmet – zorlu ve agresif uygulamalar için tasarlanmıştır.

Yüksek Mukavemet/Yüksek Şok – İnşaat sektöründe kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

İnşaat sektörü için özel zincir şunları içerir:

Ağır Süper Güçlü (HSP) Zincirimiz: HSP Zincirimiz, onu İnşaat sektörü için ideal hale getiren zorlu ve agresif uygulamalar için tasarlanmıştır ve Birleşik Krallık’ta popüler bir zincirdir. DIN standart zincirlerinden yüzde 50’ye kadar daha yüksek nihai gerilme mukavemeti ile inanılmaz derecede sağlamdır! HSP Zincirimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

Ağır Hizmet Makaralı Zincir: Standart Makaralı Zincir serimizin bir parçası olan Ağır Hizmet zincirimiz, tek yönlü, çift yönlü ve üçlü olarak kısa adımlı hassas makaralı zincirlerde (B serisi) mevcuttur.

Standart Makaralı Zincir: Standart Makaralı Zincirimiz hakkında standart olan hiçbir şey yoktur. Zincirimiz, büyük çaplı dişlilere sahip basit tahriklere veya birden çok dişliye ve yüksek yük taşıyan karmaşık tahriklere uyacak şekilde hassasiyetle üretilmiştir. İnşaat sektöründe kullanılan makineler için idealdir.

Genel Amaç: Standart Makaralı Zincirimiz, İnşaat endüstrisinde genel amaçlı kullanım için idealdir.