HARVEST TRADING
KALİTE ANLAMINA GELİR

Birkaç kez onaylandı ve ödüllendirildi. Deneyimden gelen kalite

Online MağazaBize Ulaşın

ISO sertifikası

ISO 9001:2015 QM sertifikasından başlayarak, üretim ve bertaraf süreçlerimizin sürdürülebilirliğini ve çevresel uyumluluğunu belgeleyen ISO 14001:2015 sertifikası ile otomotiv endüstrisinin IATF 16949 kalite gerekliliğine göre, Donghua tüm yönergeleri karşılamaktadır. uluslararası tanımlanmış yönetim sistemleri. 2018 yılında 9001 ve 14001 sertifikalarının tadil edilmesi de son sistem gereksinimlerine göre yeniden sertifikalandırmaya yol açmıştır.

Deneyimden gelen kalite

Sertifikalı yönetim ve üretim süreçlerimizle Donghua zincirlerinin sürekli yüksek kalitesini sağlıyoruz. Donghua, çeşitli standardizasyon komitelerinde aktif olarak yer alır ve bu nedenle her zaman günceldir.Çalışanlarımızın Donghua Grubunun başarısında önemli bir etkisi vardır. Bu nedenle, herkes sürecin genelindeki görevlerini bilir, bunları bağımsız olarak üstlenir ve tutarlı ve hedef odaklı bir şekilde yerine getirir. Upstream ve downstream süreç adımlarının bilgisi, güçlü takım ruhu ve görevdeki eğlence, şirketimizin başarısının ön koşullarıdır.

Mevcut süreçlerin sürekli sorgulanması, fonksiyonlar arası problem çözme ve iyileştirmeler günlük faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için gereksinimleri müşterilerimiz belirler. Bu müşteri gereksinimlerinin bağlayıcı şekilde yerine getirilmesi her zaman için en önemli önceliğimizdir. Sürekli olarak yüksek kalitemize dayanan, ortaklığa dayalı uzun vadeli müşteri ilişkilerine değer veriyoruz.

Mükemmel kalite

Harvest Trading, olağanüstü PPM oranlarına sahip birinci sınıf bir tedarikçidir. Ambalaj endüstrisi, depolama teknolojisi ve lojistik alanlarındaki önde gelen orijinal ekipman üreticileri, bunu düzenli olarak belgelenen tedarikçi değerlendirmelerinin yanı sıra otomotiv tedariki, forklift ve tarım makineleri imalatı alanlarından defalarca teyit etmektedir. 2

Akredite test merkezi

Harvest Trading Test Merkezi, dünyadaki en modern ve saygın zincir test merkezlerinden biridir. Tesis ayrıca onaylı bir test laboratuvarı olarak akredite edilmiştir.