Enerji Sektörü

Petrol ve Gaz endüstrisi dünyanın en büyüklerinden biridir ve Donghua bu sektöre bir dizi zincir tedarik etmektedir. Yüksek yüklerin ve aşındırıcı koşulların standart olduğu zorlu ortamla başa çıkabilmek için zincirin son derece uzun aşınma ömrü ile son derece dayanıklı olması gerekir.

Petrol ve Gaz Endüstrisine tedarik edilen zincirler, çeşitli malzeme ve yüzeylerde mevcuttur:

Korozyon direnci – aşırı ortamlarda kullanılan zincir için suya ve korozyona karşı koruma.

Sıcak Daldırma Yağlama – tiksotropik yağlayıcı, yapım sırasında plakaların ve pimlerin etrafına tam nüfuz ederek en üst düzeyde yağlama sağlar.

API sertifikalı – Donghua’nın Makaralı Zinciri, endüstri standartlarına uygun olarak çalışır. Donghua, bu sertifikaya sahip birkaç zincir üreticisinden biridir.

Petrol ve Gaz endüstrisi için özel zincir şunları içerir:

Ağır Hizmet Matkap Dengeleyici Zinciri: Ağır hizmet tipi petrol sahası Yaprak Zincirimiz, yüksek yüklerin ve aşındırıcı koşulların standart olduğu ve olağanüstü uzun aşınma ömrüne sahip bir zincirin gerekli olduğu açık deniz petrol kulelerinde kullanılır. İngiltere’de üretilmiştir.

Ağır Hizmet Zinciri: Donghua’nın Ağır Süper Güç (HSP) Zinciri, zorlu ve agresif uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. DIN standart zincirlerinden yüzde 50’ye kadar daha yüksek nihai gerilme mukavemetine sahiptir.

Makaralı Zincir: Petrol sahası zincirimiz API sertifikalıdır ve sekiz telli 13/4″ hatveye kadar çok telli olarak mevcuttur.