Geri Dönüşüm Endüstrisi

Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisinde kullanılan konveyörler, kaldırma ekipmanları, balyalama ve sıkıştırma makineleri gibi makinelerdeki zincirlerin, malzemelerin toplanması, bertaraf edilmesi ve geri dönüştürülmesi sürecinde zorlu koşullarda çalışabilmesi gerekir. Bu nedenle Donghua Zincirleri atık ve geri dönüşüm şirketleri arasında popülerdir.

Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisine tedarik edilen zincir, çeşitli malzeme ve yüzeylerde mevcuttur:

Korozyon direnci – agresif koşulların neden olduğu korozyona karşı korumak için.

Ağır Hizmet – zorlu ve ödün vermeyen uygulamalar için tasarlanmıştır.

Yüksek Mukavemet/Yüksek Darbe – Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Kaplamalı Zincir – zorlu uygulamalarda yüksek performans sağlamak için özel alaşımlı kaplama.

Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisi için özel zincir şunları içerir:

Konveyör Zinciri: Donghua’nın yüksek performanslı Konveyör Zinciri, Atık ve Geri Dönüşüm sektörü de dahil olmak üzere bir dizi endüstride kullanılmaktadır ve yüksek yorulması ve uzun kulak ömrü ile bilinir.

HSP Zinciri: Ağır Süper Güçlü (HSP) Zincirimiz, onu Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisinde kullanım için ideal hale getiren zorlu ve agresif uygulamalar için tasarlanmıştır ve Birleşik Krallık’ta popüler bir zincirdir. DIN standart zincirlerinden yüzde 50’ye kadar daha yüksek nihai gerilme mukavemeti ile inanılmaz derecede sağlamdır!

Makaralı Zincir: Zincirimiz , büyük çaplı dişlilere sahip basit tahriklere veya birden çok dişliye ve yüksek yük taşıyan karmaşık tahriklere uyacak şekilde hassasiyetle üretilmiştir. Atık ve Geri Dönüşüm endüstrisinde kullanılan makineler için idealdir.

X 3 Zincir: Benzer rakip zincirlerden üç kat daha uzun ömürlü, yüksek performanslı bir Makaralı Zincir.