Tarım Endüstrisi

Çiftçilik ve tarımda kullanılan makineler tüm yıl boyunca zorlu koşullara dayanmak zorundadır. Makinelerin bakımı, makinenin kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olmak ve beklenmeyen onarımları veya masraflı değiştirmeleri en aza indirmek için önemlidir. Bu nedenle aşınma ve yıpranma belirtilerini düzenli olarak izlemek ve diğer şeylerin yanı sıra zincirin aşınmasını kontrol etmek önemlidir.

Donghua, Tarım sektörü için yürüyen traktör zinciri, biçerdöver zinciri, biçerdöver zinciri ve balya makinesi zinciri dahil olmak üzere bir dizi yüksek kaliteli, yüksek performanslı zincir çözümleri sunmaktadır. Süper yüksek kopma yükleriyle tasarlanan Tarım zinciri serimiz, İngiliz tarımındaki en zorlu uygulamalara dayanabilir.

Tarım sektörü için özel zincir şunları içerir:

Ağır Süper Güç (HSP) Zinciri: HSP Zincirimiz Birleşik Krallık’ta popülerdir çünkü inanılmaz derecede sağlamdır ve nihai gerilme mukavemeti DIN standart zincirlerinden %50’ye kadar daha yüksektir! Sert ve agresif uygulamalar için mükemmel olan, üretim sırasında metali aşırı sıcaklıklara kadar ısıtan izotermal işlemler, bitmiş zincirin dayanıklılığını artırır.

‘Mark V’ Tarım Zinciri: Donghua, korozyon önleyici, su geçirmez ve standart tarım zincirinden daha uzun ömürlü hale getiren ek dayanıklılık sağlamak için çinko kaplı bir dizi Tarım zinciri üretmektedir. Donghua’nın İngiltere’deki atölyesinde inşa edilen Mark V zinciri, çeşitli boyutlarda mevcuttur ve rekabetçi bir çözümdür.

İğne Zinciri: Donghua ayrıca Birleşik Krallık’ta doğrudan bir dizi İğne Zinciri ve Ataşmanı tedarik etmektedir. İğneli Zincirimiz, tıkanmalara, korozyona ve olası tutukluklara neden olan malzeme birikimini en aza indirmek için açık bir namlu ile tasarlanmıştır. Kullanım sırasında diş kökünü temizler ve sıkışmış materyalleri uzaklaştırır.